Henry prezantohet tek ekipi i ri, plas gallata në studio (VIDEO)
Thierry Herry është zyrtarizuar si trajner i Montreal Impact, ekip kanadez, i cili luan në MLS.

Francezi së fundmi u prezantua edhe përpara mediave, ku mbajti një konferencë, duke iu përgjigjur pyetjeve të shumta.

Pas prezantimit, në një televizon kanadez ka pasur edhe një batutë nga njëri prej gazetarëve. Serge Chapleau, gazetari franko-kanadez, i ftuar në një studio televizive, ka lëshuar një batutë injoruese drejt legjendës franceze, duke thënë: “Kush është Thierry Henry? Një çokollatë”. Batuta u kalua me të qeshura, por ndoshta Henry nuk do ta ketë pëlqyer dhe aq.
Shtuar më 22/11/2019, ora 23:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori