Henry show, roveshata çmend tifozët (VIDEO)

Është 35 vjeç por Thierry Henry duket ende si një 20-vjeçar. Sulmuesi francez i New York Red Bulls koordinohet në mënyrë perfekte për të goditur një top që erdhi nga këmbët e brazilianit Juninho.

Një roveshatë fantastike që u shijua dhe festua në maksimum nga tifozët, të cilët përveç koreve me emrin e tij i rezervuan edhe një standing ovation. /albeu.com/
Shtuar më 09/05/2013, ora 13:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori