Heq fanellën: karton i verdhë, ndërhyrje killer: i kuq (VIDEO)
I ka ndodhur Pablo Ledesmas, ish mesfushorit të Catanias tani pjesë e Boca Juniors. Gjatë ndeshjes së Copa Libertadores kundër brazilianëve të Corinthians argjentinasi gëzoi në mënyrë të çmendur por më kot pas goli u anullua dhe pasi lojtari e kupton këtë gjë arbitri i tregon kartonin e verdhë.

Por vetëm pa çaste më pas Ledesma bën një ndërhyrje të ashpër ndaj kundërshtarit dhe tani sheh para syve kartonin e kuq.

Sa i pafat.../albeu.com/
Shtuar më 03/05/2013, ora 17:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori