Herdha kalon në epërsi përballë Dortmund (VIDEO)
Sapo ka nisur ndeshja mes Herdha Berlinit dhe Dortmund vendasit kanë arritur të kalojnë në avantazh që në minutën 4-tët.

Ka qenë sulmuesi i njohur Salomon Kalou autori i golit i cili përfitojë nga një mossiguri e portierit të Dortmund duke e lëshuar topin nga duart.

Dortmund i duhet me patjetër një rezultat pozitiv ketë ndeshjë për mos lëshuar terren ndaj Bayern Munchen.

Taksa kanë kaluar vetëm 15 minutat e para. /albeu.com/

Shtuar më 16/03/2019, ora 18:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori