Herën e fundit që Reali vizitoi APOEL-in, vuajti deri në minutën e 74 kur shënoi... (VIDEO)
Pëlqej
Real Madridi sonte luan për herë të dytë në historinë e tyre në stadiumin e Apoelit, GSP Stadium de Nicosia.

Klubi Madrilen në sezonin 2011/12 kishte bërë vizitën e parë dhe të vetme deri më tani Apoelit, kur ishin përballur në ndeshjet e çerekfinaleve të Champions League, përcjell Albeu.com.

Real Madridi e fitoi atë ndeshje me rezultat prej 0-3 ndërsa Benzema shënoi dopietë në këtë fitore. Golin tjetër për Madrilenët e shënoi Kaka. /albeu.com/
Shtuar më 21/11/2017, ora 17:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori