Hernandez dhe Calhanoglu rezultojnë pozitivë ndaj Covid-19
Megjithatë, Hakan Calhanoglu dhe Theo Hernandez kanë rezultuar pozitiv ndaj COVID-19.

Lajmin e ka bërë të ditur AC Milan, përmes uebfaqes së klubit, ku thuhet se nga të gjitha testet e kryera ditën e djeshme, Theo dhe Hakan kanë rezultuar pozitivë ndaj COVID-19.

Lojtarët nuk kanë shfaqur simptoma, dhe tani janë vetizoluar dhe janë larg skuadrës dhe stafit, duke ndjekur me kujdes protokollin anti-COVID-19.
Shtuar më 17/01/2021, ora 10:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori