Hernandez tek Reali, kryhen vizitat mjeksore
Javier Hernández është sulmuesi më i ri i Real Madridit, ai sapo ka kryer vizitat mjeksore dhe do të bashkohet me kampionët e Europës së shpejti.

Kjo lëvizje i ka hapur rrugën transferimit të Falcaos tek Manchesteri.

Hernandez është më huazim tek klubi madrilen. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 11:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori