Herolind Shala, harron se ku ka lindur
" Na nënçmuat? Në rregull ne flasim vetëm në fushë, ne jemi KOSOVA dhe pritni gjëra të mëdha në të ardhmen. Faliminderit bashkëatdhetarë për përkrahjen e madhe. Të dua vendlindja ime!"

Ky ishte reagimi i Herolind Shalës, një nga të larguarit nga Kombëtarja e Shqipërisë drejt asaj Kosovare, direkt pas fitoresKosovës.

Por mesa duket Herolindi nga "mllëfi" që donte të shfrynte, ka harruar se ku është vendlindja e tij, pasi ai ka lindur në qytetin e Porsgrun, në Norvegj. /albeu.com/




Shtuar më 30/05/2018, ora 10:52
Adipr
e Mërkurë 30 Maj 2018, Ora 12:38
Definitivisht ju gazetaret e Shqiperise jeni te mjere dhe pa fije profesionaluzmi. Ore te mjere, kudoqofte qe ka lindur Herolind Shala ai eshte Shqipetare nga KOSOVA, mjafte me me keto sjellje idioteske nga ana juaj se ju duhet te jeni superioret e ne nga Kosova inferioret ne shrrbim te deshirave dhe tekave tuaja. Kjo menyre e hakmarrjes ndaj postimit te Herolind Shales eshte e nje niveli teper te ulet njerezor e profesional. Te pafytyre e idiot!
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori