Heynckes hedh poshtë hipotezat e mediave, flet i vendosur për të ardhmen
Pëlqej
Jupp Heynckes është rikthyer në krye të skuadrës bavareze shkakrkimit që iu bë teknikut italian Carlo Anceloti.

Mediat raportonin se Heynckes do të qëndron te skuadra bavareze deri në fund të këtij sezoni, por nuk mendon kështu vet gjërmani.

“E ardhmja ime? Asgjë nuk është vendosur ende, sepse deri tani unë kurrë nuk kam thënë se do të ndalem më 30 qershor”, deklaroi Heynckes.

Ai më tutje ka pohuar se Joshua Kimmich së bashku me Kingsleu Coman, Sulen dhe Tolisson janë e ardhmja e skuadrës./albeu.com/
Shtuar më 10/03/2018, ora 09:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori