Heynckes nuk fajëson aspak arbitrin për eleminimin, por Navasin
Trajneri i Bayern Munich, Jupp Heynckes, ka dalë i trishtuar pas ndeshjes me eleminimin e marrë dhe ka thënë se skuadra e tij e meritoi finalen.

“Gjatë dy ndeshjeve ne ishim qartë skuadër më e mirë, por ne nuk arritëm te shkojmë në finale”.

“E dominuam ndeshjen, por portieri i tyre Navas ishte spektakolar, sidomos në fund të takimit”, ka thënë Heynckes.
Shtuar më 02/05/2018, ora 10:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori