Hidhet shorti i FA Cup
Pas ndeshjes mes Chelseat dhe Manchester United

Pas tërheqjes së shortit, ajo që tërheq vëmendjen për futbolldashësit nga Kosova, është ndeshja SwanseaManchester City.

Në këtë ndeshje mund të kemi mundësinë që të shohim përballë njëri tjetrit dy reprezentuesit e Kosovës, Bersant Celina (Swansea) dhe Arijanet Muric (Man City).

Më poshtë keni të gjitha çiftet e caktuara për fazën çerekfinale të FA Cup.

Swansea vs. Manchester City

Watford vs. Crystal Palace

Wolves vs. Manchester United

Millwall vs. Brighton
Shtuar më 18/02/2019, ora 23:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori