Hidhet shorti i Uefa Champions League, çfarë emocionesh
Sapo është hedhur shorti i Uefa Champions League.

Ai caktoi këto supersfida:

Barcelona - Roma
Sevilla - Bayern Munich
Juventus - Real Madrid
Liverpool - Manchester City.

Kemi sërish një përplasje mes Real dhe Juventusit. Italianët kanë qenë një "mace e zezë" per spanjollët por mbetet të shohim./albeu.com/
Shtuar më 16/03/2018, ora 12:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori