Hidhet shorti në Carabao Cup, rezervon derbin anglez (FOTO LAJM)

Është hedhur shorti për raundin e katërt të Carabao Cup.

Fati i goglave ka vendosur që ky raundi të sjellë përplasje jashtëzakonisht interesante.

Chelsea do të përballet me Manchester United dhe Liverpooli do të luajë kundër Arsenalit.

Ndeshje për t’u mos u humbur janë edhe ato mes Evertonit dhe Ëatfordit dhe Manchester Cityt dhe Southamptonit.


Shtuar më 26/09/2019, ora 09:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori