Hidhet shorti i Kupës së Mbretit, Reali dhe Barcelona sfida të vështira
Pëlqej
Sot është hedhur shorti i çerekfinalve të Kupës së Mbretit.

Reali i Madridit do të ketë duke përballë Gironën, një sfidë mjaft e vështirë për "Los Blancos" teksa Girona është një skuadër mjaft e rrezikshme teksa eleminioi Atltico Madridin.

Edhe Barcelonës i ka rëne e vështirë teksa katalanasit do luajnë ndaj Sevillas.

Ndërkohë ndeshjet e para do të fillojnë në datën 22-23 ndërsa ato të këthimit 29-30 janar.

Real Madrid - Girona
Getafe - Valencia
Sevilje - Barcelona
Espanyol - Betis

Shtuar më 18/01/2019, ora 17:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori