Higuain akuzon mediat: Nëse doni rrëmujë me mua, nuk do të keni sukses (VIDEO)
Pëlqej
Gonzalo Higuain i është përgjigjur dhmbë për dhëmbë gazetarve të cilët e kanë pyetur mbi të ardhmen e argjentinasit. Ai iu ka thënë se nëse doni rrëmujë nuk do keni sukses me mua, shkruan Albeu.com.

Këto ishin fjalët e El Pipitës menjëherë pasi ai zbriti në aeroportin e Milanos pas mbërritjes nga Arabia ku Milani zhvilloi finalen e superkupës ndaj Juventusit të cilën e humbi.

Ai po kalon një përiudhë të vështirë tek Milani që pas ndëshkimit me karton të kuq ndaj Juventusit në muajin nëntor kur dhe u pezullua me dy ndeshje.

Por largimi i tij nga Milani ngelet i pa shmagshëm pasi Chelsea e kërkon me ngulm 31 vjecarin. Ai do të ribashkohet në Londër me Sarrin me të cilin ka punuar në sezonin 2015-2016 tek Napoli. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2019, ora 10:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori