Higuain: Barça? Kam thënë të vërtetën
Pëlqej
"Kam thënë të vërtetën: këtë verë kam menduar vetëm për Kupën e Botës dhe më pas për rikthimin tim te Napoli". Kështu i është përgjigjur Gonzalo Higuain gazetarëve spanjollë në Gjenevë, pas ndeshjes me Barcelonën.

"Të luaj përkrah Messit? Të gjithë duan ta bëjnë. Ai është një kampion i mrekullueshëm por kjo nuk do të thotë se duhet të le klubin", vijoi argjentinasi.

Mesazh më të qartë për Napolin dhe Barcelonën nuk mund të ketë. /albeu.com/
Shtuar më 07/08/2014, ora 11:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori