Higuain: Dua te mbyll me Realin
Albeu.com
El Pipito shpalosi ëndrrën e tij për të qëndruar tek skuadra nga kryeqyteti Spanjol, Real Madrid. "Jam shum i lumtur këtu dhe dua të qëndroj këtu për shumë vite. Gjer më tani unë jam brengosur vetëm për ndeshjet që kemi për të lozur."
"Kaluan tre vite që kur arrita këtu dhe cdo vit un; shkoj duke u pëmirësuar. Koha shkon duke u përmirësuar dhe kjo gjë është e mirë për mua dhe skuadren".
Në fund ai foli dhe për Benzeman. "Nuk kam probleme me Benzeman, ai dhe unë përshtatemi shumë mirë në lojë, konkurrenca mes nesh është shpikje shtypi", përfundoi Higuain.
Shtuar më 10/02/2010, ora 00:16
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori