Higuain e shënoi golin me këmbë por feston duke e zhytur kokën në gjoksin e tifozes (VIDEO)


Një tifoze e Chelseat e ka tepruar gjatë festimit të njërit prej golave të skuadrës duke ia vendosur kokëngjoks Gonzalo Higuainit.

Sulmuesi argjentinas Higuain e shënoi një supergol në barazimin e Chelseat 2:2 kundër Burnley në Premierligë të hënën dhe zgjodhi të festojë me tifozët, shkruan Gazeta Express.

30-vjeçari, megjithatë, mund të jetë penduar pse zgjodhi të hidhet në turmën e tifozëve për të festuar.

Në mesin e dhjetëra tifozëve në tribunën e poshtme, një grua e kapi me të dy duart argjentinasin dhe e tërhoqi duke ia vendosur kokëngjoks, siç tregojnë pamjet në këtë video. /albeu.com/
Shtuar më 23/04/2019, ora 20:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori