Higuain pranë kalimit tek Barcelona
Barcelona dhe Napoli, janë pranë arritjes së marrëveshjes për kalimin e Gonzalo Higuain në Camp Nou. Sipas gazetës spanjolle Marc katalunasit janë në kërkim të një sulmuesi dhe më parë është përmendur emri i Sergio Agueros, ndërsa tani besohet se ish-sulmuesi i Real Madridit mund ta veshë fanellën blaugrane.


Çmimi i transferimit do të sillet ndërmjet 30-40 milionë euro dhe argjentinasi nuk mund ta refuzojë këtë transferim.

Shtuar më 16/06/2014, ora 12:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori