Higuain: Reali mund te fitoje gjithcka
Albeu.com
Sulmuesi i Real Madridit, Gonzalo Higuain, thotë se skuadra aktuale e Los Blancos mund t’i fitojë të tria trofetë e mundshme në sezonin e ri. “Ajo që bëri (Perez) është thuajse e pabesueshme. Prandaj ne jemi të obliguar që të tentojmë të fitojmë gjithçka, sepse tashmë kjo pritet nga ne”, ka thënë sulmuesi për “AS”.

Argjentinasi është shprehur se lojtarët e Realit duhet të sakrifikojnë për skuadrën, dhe duhet t’u binden vendimeve të trajnerit Manuel Pellegrini.
Shtuar më 12/08/2009, ora 15:45
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori