Higuain te Roma, Juventus nis kontaktet
Gonzalo Higuain do të rikthehet te Juventusi pas 1 viti. Argjentinasi nuk ka vend në Torino dhe me shumë mundësi do të largohet nga bardhezinjtë, shkruan Albeu.com.

Së fundmi "TuttoSport" bën më dije se Juventusi dhe Roma do të nisin kontaktet për të finalizuar marrëveshjen.

Në fakt Roma e sheh numrin në si pasuesin ideal të Edin Dzekos i cili është shumë pranë Interit. /albeu.com/

Shtuar më 26/06/2019, ora 10:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori