Histori e veçantë, ja si u largua Mahrez me biçikletë nga Skocia
Ylli i mesfushës së Leicester City që është kthyer një nga lojtarët më të kërkuar në merkato ka treguar një ngjarje të jetës së tij të pa treguar më parë.

Mahrez ka thënë se kur ka qenë për një provë tek një skuadër skocezve, vetëm pas 10 javësh qëndrim është larguar nga hoteli me biçikletë drejt Aeroportit ku udhëtoi për në Londër.

Largimi i Mahrez ka ardhur pasi nuk duronte dot të ftohtin dhe stërvitjen në dëborë.
Shtuar më 01/05/2016, ora 12:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori