Hizfeld shtyn Shaqirin drejt Interit: Guardiola nuk i beson
Ish tekniku i Kombëtares së Zvicrës, Ottmar Hitzfeld, ka folur për mikrofonat e "Sky Deutchland" në lidhje me largimin e mundshëm të Xherdan Shaqirit nga Bayern Munchen.

"Kemi parë se Guardiola nuk ka besim te ai, edhe pas dëmtimeve të Robben dhe Ribery. Shaqiri ka humbur vazhdueshmërinë pas ndryshimit të pankinave mes Heynckes dhe Guardiolës. Duhet të lerë klubin, ka nevojë për stimuj të ri", ka thënë Hitzfeld. /albeu.com/
Shtuar më 07/01/2015, ora 13:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori