Hoeness, në burg vetëm natën
Pëlqej
Lajmi i mirë për Uli Hoeness, familjen e tij, si dhe për tifozët e Bayern Munchen është se gjykata mund t’i lejojë që në ditën e parë të punësohet në fabrikën e gruas së tij ose tek klubi bavarez. Edhe pse ende nuk është zyrtare, gazeta gjermane "Bild" zbulon se, avokatët e ish presidenti të Bayrn Munchen kanë paraqitur në gjykatë kërkesën për të punësuar klientin e tyre jashtë burgut.

Në këtë mënyrë, Hoeness do kalojë ditën në punë jashtë burgut dhe në qeli do kalojë vetëm natën.

Pas kryerjes së gjysmës së burgut, Uli Hoeness do ketë të drejtën e lirisë me kusht. /albeu.com/Shtuar më 20/03/2014, ora 13:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori