Holanda barazon rezultatin ndaj Francës (VIDEO)

Holanda ka barazuar rezultatin ndaj Francës në "Stade de France".

Ai që kë shënuar mesfushori Ryan Babel në minutën e 67'.

Ndehsja po zhvillohet dhe është minuta e 70'. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2018, ora 22:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori