Holanda befason Van Dijk dhe Wijnaldum pas triumfit në Champions League (VIDEO)


Nuk ka pushim për futbollistët e Liverpoolit. Shumica prej tyre pas triumit në Champions League ndaj Tottenhamit, janë bashkuar me kombëtaret përkatëse për ndeshjet e LigësKombeve.

Holandezët Virgil van Dijk dhe Georgino Wijnaldum janë pritur në mënyrë befasuese nga bashkëlojtarët në hotel.

Dyshja e Liverpoolit është përgëzuar për suksesin e arritur duke ju bërë një pritje e ngrohtë. Holanda do të luaj gjysmëfinalen e LigësKombeve kundër Anglisë me 6 qershor. /albeu.com/
Shtuar më 04/06/2019, ora 11:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori