Holanda shënon edhe golin e dytë ndaj Gjermanisë (VIDEO)

Pëlqej
Holanda ka shënuar edhe golin e dytë kundër Gjermanisë në "Johan Cruijff Arena".

Këtë herë është Memphes Depay në minutën e 87' të takimit.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 90'. /albeu.com/
Shtuar më 13/10/2018, ora 22:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori