Horror në Brazil, vriten 8 tifozë të Corinthians
Tragjedi përpara një ndeshjeje futbolli në Brazil. Tetë tifozë të Corinthiansit janë vrarë në San Paolo, një natë përpara derbit me Palmeirasin.

Lajmin e bënin të ditur mediat kryesore lokale, të cilat citonin policinë ushtarake.

Disa dëshmitarë thanë se disa persona të armatosur hynë në një lokal dhe më pas i shtrinë përdhe tifozët dhe i vranë. /albeu.com/
Shtuar më 19/04/2015, ora 17:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori