Howedes tregon sa i lumtur është pas rikthimit nga dëmtimi
Pëlqej
Mbrojtësi gjerman, Benedikt Hoëedes para ndeshjes me Atalantën pritet të rikthehet në fushë për ‘Zonjën e Vjetër’.

Në një prononcim për mediat italiane, mbrojtësi juventin thotë se është i lumtur që u rikthye në fushë.

“Jam shumë mirë që pas dy muaj e gjysmë do të jem përsëri gati për ndeshje”.

“Jam shumë i lumtur që u ktheva me grupin dhe mendoj se jam në një formë të mirë”.

“Për mua nuk është problem nëse luajmë me tre ose katër mbrojtës. Jam i gatshëm aty ku të më vendos trajneri”, tha mbrojtësi gjerman./albeu.com/
Shtuar më 23/02/2018, ora 14:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori