Huligani i ve zjarrin fytyrës (VIDEO)
Që huliganët në futboll janë të rrezikshëm këtë e dinë të gjithë por që të kthehen edhe në rrezik për veten këtë pak kush mund ta mendojë. Shembulli më i mirë është një huligan në Slloveni, i cili i vuri zjarrin fytyrës së tij pasi arbitri nxorri nga xhepi kartonin e verdhë.

Gjëndja e tij është e rëndë dhe rrezikon seriozisht shikimin. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2012, ora 11:53
hooligans
e Dielë 9 Shtator 2012, Ora 17:02
no hooligans (Y) no party
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori