Hulk përgatit rikthimin në Europë
Pëlqej
Sulmuesi brazilian Hulk është pranw rikthimit në Europë.

Ish bomberi i Zenitit i cili nga korriku i vitit 2016 është një lojtar i Shanghai Sipg, sipas mediave angleze ka përfunduar në radarët e Chelsea-it dhe Manchester City-it.

Për Hulk e ardhmja projektohet të jetë në Premier Leaguen angleze. Kontaktet me futbollistin akoma nukkanw filluar. /albeu.com/

Shtuar më 18/11/2017, ora 14:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori