Hull City, skuadra e re e Premierligës (FOTO-LAJM)

Hull City është skuadra e re e cila sezonin e ardhshëm do të jetë pjesë e Premierligës Angleze. Barazimi 2-2 marrë kundër Cardiff i ka mjaftuar kësaj skuadre për tu ngjitur në këtë ligë.

Ndërkohë që nga liga janë larguar Peterborough, Bristol dhe Wolverhampton. /albeu.com/
Shtuar më 04/05/2013, ora 18:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori