Ish lojtari i Evertonit humbet një rast me portën bosh (VIDEO)
Ish-futbollisti i Evertonit, Apostolos Vellios, ka humbur një rast flagrant për gol në mënyrë qesharake. Pas topit të kthyer nga traversa, ai nuk arriti të shënojë në portën pothuajse të zbrazët.

Video është bërë shumë virale në mediat sociale, dhe siç duket dhe nga reagimi i lojtarit, shumë do të qeshin me të. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2016, ora 14:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori