Humbi ndaj Frosinones, Pioli jep dorëheqjen nga Fiorentina
Stefano Pioli ka dhënë dorëheqejen pas humbjes befasuese në shtëpi nga Frosinone.

Ai në fakt ishte pranë shkarkimit nga klubi por ka menduar vetë largimin nga klubi vjollcë.

Vendin e tij tek Fiorentina do e marrë përkohësisht Emiliano Bigica, ish-lojtar i klubit violë në vitet 1990.

Ndërkohë kandidatë për stolin e Fiorentinës janë Di Francesco dhe Montella. /albeu.com/
Shtuar më 09/04/2019, ora 13:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori