Humbi penalltinë e tretë radhazi, sulmuesi fillon të qajë (VIDEO)
Një ndodhi interesante ka ndodhur ditën e sotme në kampionatin turk të futbollit. Bafetemi Gomis, humbi penalltinë në fund të ndeshjes që Gallatasarai po luante ndaj Akhisarit, dhe menjëherë filloi të qajë.

Kjo ishte penallti e tretë, që sulmuesi ka humbur në këtë kampionat.


Shtuar më 06/05/2018, ora 21:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori