Humbja e parë për "Special One" (VIDEO)
Jose Mourinho shijon humbjen e parë në aventurën e tij të re me Chelsean. "Blutë" e Londrës janë mposhtur nga Evertzon 1-0 në ndeshjen e javës së të Premier Leagues. Ishte Naismith autori i golit 3-pikësh për vendasit në minutën e fundit të pjesës së parë.

Everton kishte barazuar tre takimet e para dhe me këtë fitore shkon në kuotën 6 pikëvë, ndërsa Chelsea me këtë humbje ndalet në kuotën e 7 pikëve, sa Manchester United dhe City. /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2013, ora 10:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori