Humbja me Atleticon, gallatë me Realin në internet (FOTO LAJM)

Pëlqej
Atletico Madrid mposhti 1-2 në "Santiago Bernabeu" Real Madrid falë golave të Tiago dhe Arda Turan dhe duke i dhënë një tjetër goditje të fortë kampionëve të Europës pas humbjes të para një jave ndaj Real Sociedad.

Atletico duket se ja ka marrë dorën Realit pasi para disa ditësh e mposhti edhe në finalen e Superkupës së Spanjës.

Pas tre javësh kampionat Real Madrid ka vetëm tre pikë, një start skandaloz për "Los Blancos" çka ka sjellë edhe një seri fotosh tallëse në internet. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2014, ora 10:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori