Humbja shokuese 3-0 në shtëpi, nuk ndodhte prej 20 vitesh (VIDEO)
Shqipëria u mund mbrëmë thellë 3-0 nga Izraeli, një disfatë që e tillë nuk ndodhte prej 20 vitesh.

Ishte 9 tetori i vitit 1996, kur kuqezinjtë tanë u mundën 3-0 nga Portugalia në shtëpi. Ekipi ynë Përfaqësues në atë periudhë drejtohej nga trajneri Neptun Bajko.

Për "luzitanët" shënonin Luis Figo, Rusi Costa dhe Holder./albeu.com/
Shtuar më 13/11/2016, ora 11:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori