Hungari-Belgjikë, ja formacionet zyrtare (FOTO)
Pas disa minutash do të luhet edhe ndeshja e radhës në fazën ë 1/8-ve që do të vendosë përballë Hungarinë dhe Belgjikën.

Skuadra e Vilmots është dukshëm shumë më e avantazhuar duke parë dhe kualitetin e lojtarëve që ka në dispozicion, por ndërkohë rivalët kanë zhvilluar 3 ndeshje fantastikegrupe.

Belgjika do të luajë me vendosjen 4-3-3, ndërkohë që hungarezët do të vendosen me rreshtimin 4-2-3-1. /albeu.com/

Shtuar më 26/06/2016, ora 20:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori