Hungaria dhe Islanda ndajnë pikët (VIDEO)
Islanda dhe Hungaria kanë ndarë pikët pas barazimit 1-1.

Islanda ka lëshuar dy pikë nga duart në minutat e fundit të ndeshjes.

Për Islandën shënoi Gylfi Sigurdsson në minutën e 40’të nga penalltia, ndersa Birkir Saevarsson shënoi autogol në minutën e 88’të, për rezultatin përfundimtar 1:1.

Pas këtij barazimi, Hungaria ka katër pikë, ndersa Islanda dy.

Ndeshja tjetër e këtij grupi zhvillohet sonte në mes të Portugalisë e Austrisë, duke filluar nga ora 21:00./Albeu.com/

Shtuar më 18/06/2016, ora 19:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori