Hysaj bën tatuazh të ri, ia kushton djalit të tij (FOTO & VIDEO)
Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj, është shumë i apasionuar pas tatuazheve.

Ai ka shumë prej tyre në krahë dhe qafë, ndërsa tashmë i ka kushtuar një të tillë dhe djalit të tij.

Në kofshë, Hysaj ka ngjyrosur një luan të madh që mbron fëmijën e tij të vogël.

Poshtë imazhit janë hedhur data me shkronja romake.

25-vjeçari ka hedhur në instagramin e tij personal momente nga puna që po kryhej në studion e tatuazheve. /albeu.com/
Hysaj bën tatuazh të ri, ia kushton djalit të tij (FOTO & VIDEO)

Shtuar më 21/05/2019, ora 19:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori