Hysaj dhe Ujkani në një foto për Albeu.com

Futbollisti i Napolit Elseid Hysaj dhe portieri i Torinos Samir Ujkani kanë pozuar së bashku për fotoreporterin e Albeu.com, Nderim Kaceli para ndeshjes mes Torinos dhe Napolit.
Futbollisti i Napolit Elseid Hysaj dhe portieri i Torinos Samir Ujkani kanë pozuar së bashku për fotoreporterin e Albeu.com, Nderim Kaceli para ndeshjes mes Torinos dhe Napolit.

Edhe pse luajnë për ekipe dhe kombëtare te ndryshme, ata janë shprehur se kanë miqësi të vjetër.

Nysaj dhe Ujkani kanë kaluar kohë së bashku me njëri tjetrin duke i uruar në fund suksese njëri tjetrit.

Ndeshja mes Torinos dhe Napolit përfundoi pa gola 0-0. /albeu.com/
Shtuar më 06/10/2019, ora 23:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori