Hysaj e nis nga stoli, formacionet zyrtare: Liverpool - Napoli
Liverpool dhe Napoli do të ndeshen sonte në "Anfield Road", për të siguaruar një vend në fazën tjetër të Championsit.

Skuadra e Kloppit do me çdo kusht fitoren që të kualifikohen mes 16 skuadrave më të mira.

Napoli i Ancelottit vjen me synimin për të marrë një barazim.

Formacionet e skuadrave:

Liverpool XI: Alisson; Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson; Wijnaldum, Milner, Henderson; Mane, Firmino, Salah.

Napoli XI: Ospina; Maksimovic, Albiol, Koulibaly, Mario Rui; Fabian Ruiz, Allan, Hamsik; Callejon, Insigne, Mertens. /albeu.com/
Shtuar më 11/12/2018, ora 19:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori