Hysaj prezanton djalin e porsalindur, ja si do ta ketë emrin

BENVENUTO ELIS!!!❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ #nocomment !

A photo posted by Elsi ⚽️⚽️ #23 🔴⚫️ #4 (@elsihysaj) on


Mbrojtësi i kombëtares shqiptare Elseid Hysaj i cili shkëlqeu edhe në Kampionatin Europian prezanton për herë të parë birin e tij.

“Mirseerdhe Elis” shkruan lojtari i Napolit duke zbuluar edhe emrin e foshnjës ardhur në jetë vetëm disa ditë më parë.

“Zemër. Pa koment”, shkruan më tej futbollisti duke treguar emocionet e të qenurit për herë të parë baba. Hysaj ndërkohë ende nuk ka rinovuar kontratën me Napolin, teksa po shijon ditët më të bukura me familjen dhe fëmijën e tij të porsalindur.
Shtuar më 14/07/2016, ora 14:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori