Hysaj tregon trupin, lojtarët e Napolit tallen keq me të (FOTO LAJM)

Mbrojtësi kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj, është duke shijuar pushimet e verës në Las Vegas. Futbollisti me origjinë nga Shkodra ka postuar një foto në profilin e tij në Instagram ku tregon trupin, por shokët e tij të skuadrës te Napolit, Dries Mertens dhe Chistian Maggio, kanë bërë humor.

“Çfarë fiziku”, shkruan Mertens duke e shoqëruar komentin e tij me një “emoji” të një fytyre që qesh me lot.

“O Zot! Vish një bluzë o plak”, komenton Maggio.

Shtuar më 22/06/2017, ora 12:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori