I çmendur pas "Red Devils", ndërron emrin në Manchester United (FOTO LAJM)

Pëlqej
Deri ku mund të arrijë pasioni për futbollin? Mjafton të pyesësh Zdrackov Levidzhov, tifozin bullgar të Manchester United, i cili ka ndërruar emrin e tij pikërisht në...Manchester United!

Sipas asaj që shkruan tabloidi britanik "The Sun", policia bullgare nuk e ka pritur mirë lajmin, duke refuzuar të përdori mbiemrin "United" në kartën e identitetit dhe për këtë arsye ai ka bërë tatuazh në ballë identitetin e tij të ri. /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2014, ora 16:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori