I çmenduri Ramos, shikoni ndërhyrjen akrobatike para syve të Belottit (VIDEO)
Spanja e ka mposhtur Italinë me rezultat 3-0 mbrëmë në Bernabeu me një paraqitje fenomenale nga të gjithë lojtarët e kombëtares së tyre.

Ramos luajti plotë 90 minutat e ndeshjes dhe ishte i pakalueshëm në qendër të mbrojtjes. Për një moment gjatë ndeshjes ai bëri një ndërhyrje kruciale në mënyrë akrobatike ndaj lojtarit italian Andrea Belotti.

Ndiqeni videon për të shikuar ndërhyrjen akrobatike nga kapiteni Ramos. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2017, ora 13:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori