I duhej koha shtesë, Man.United zhbllokon rezultatin ndaj Copenhagen (VIDEO)
Koha e rregullt mes Man.United dhe Copenhagen u mbyll në barazim pa gola, duke shkuar kështu drejt kohës shtesë.

Pak minuta i kanë mjaftuar më pas United për të zhbllokuar rezultatin, me Fernandes që u tregua i saktë nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 94'. /albeu.com/
Shtuar më 10/08/2020, ora 23:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori