I infektuar me koronavirus, babai i Carlos Tevez shtrohet në spital
Segundo Tevez, babai birësues i sulmuesit të Boca Junior, Carlos Tevez , është shtruar në spital prej tre javësh, pasi është infektuar me koronavirus.

Babai i Apache-it është në kujdes intensiv dhe në intubim, pasi përveç Covid-19 ai vuan edhe nga pneumonia dhe diabeti .

Edhe pse prognoza është e rezervuar për të qenë një pacient me rrezik të lartë, e vërteta është se ai ka treguar një përmirësim ditët e fundit .

Shtuar më 06/08/2020, ora 16:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori