I jashtëzakonshëm Navas, pret një goditje të fuqishme nga Alaba (VIDEO)
Portieri i Real Madridit ka bërë një superpritje sonte ndaj Bayern Munich në "Santiago Bernabeu".

Pas një goditje të fuqishme të mbrojtësit austriak, David Alaba, Navas e ka grushtuar atë top dhe e ka dërguar jashtë vijave kufizuese. /albeu.com/
Shtuar më 01/05/2018, ora 22:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori